MFP25SBRE52-475R
MFR.Part #
MFP25SBRE52-475R
JLCPCB Part #
C1776764
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS