CFR25SJR-52-51K
MFR.Part #
CFR25SJR-52-51K
JLCPCB Part #
C1742578
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS