MFR50SFBE52-576R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-576R
JLCPCB Part #
C1372036
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS