RSF1WSJR-52-680R
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-680R
JLCPCB Part #
C3414230
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS