MFP200BRD52-200K
MFR.Part #
MFP200BRD52-200K
JLCPCB Part #
C1799339
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS