MFP1WSBRD52-7K87
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-7K87
JLCPCB Part #
C1782288
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS