CFR1WSJT-52-270R
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-270R
JLCPCB Part #
C1373332
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 270Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS