AT1206CRD07115RL
MFR.Part #
AT1206CRD07115RL
JLCPCB Part #
C857623
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS