MFP1WSBRD52-47K
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-47K
JLCPCB Part #
C1781350
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS