MFR1WSFRF52-4R42
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-4R42
JLCPCB Part #
C1760177
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.42Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS