MFN-25FRF52-1K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFN-25FRF52-1K2
JLCPCB Part #
C19558596
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS