SR2512MK-0727RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512MK-0727RL
JLCPCB Part #
C3991861
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS