MF0207FTE52-4R02
MFR.Part #
MF0207FTE52-4R02
JLCPCB Part #
C1378860
Description
-55℃~+155℃ 4.02Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS