FMF1WSFRF52-560K
MFR.Part #
FMF1WSFRF52-560K
JLCPCB Part #
C1753892
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS