RC2512JK-7W390RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W390RL
JLCPCB Part #
C6757858
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS