MF0207FTE52-470R
MFR.Part #
MF0207FTE52-470R
JLCPCB Part #
C1374787
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS