AC1020JK-071KL
MFR.Part #
AC1020JK-071KL
JLCPCB Part #
C6117865
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS