RT0603BRE0778K7L
MFR.Part #
RT0603BRE0778K7L
JLCPCB Part #
C862283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS