AT0805CRD0734R8L
MFR.Part #
AT0805CRD0734R8L
JLCPCB Part #
C1694085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS