MF0207FTE52-432R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FTE52-432R
JLCPCB Part #
C1376050
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS