MF0207FRD52-76R8
MFR.Part #
MF0207FRD52-76R8
JLCPCB Part #
C3419358
Description
-55℃~+155℃ 600mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS