MF0207FTE52-15R
MFR.Part #
MF0207FTE52-15R
JLCPCB Part #
C5768266
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 600mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS