AHA500FB-127R
MFR.Part #
AHA500FB-127R
JLCPCB Part #
C1567664
Description
127Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS