MF0207FRE52-7R15
MFR.Part #
MF0207FRE52-7R15
JLCPCB Part #
C1751560
Description
-55℃~+155℃ 600mW 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS