MF0207FRE52-75R
MFR.Part #
MF0207FRE52-75R
JLCPCB Part #
C3407521
Description
-55℃~+155℃ 600mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS