RT0603BRD0778K7L
MFR.Part #
RT0603BRD0778K7L
JLCPCB Part #
C861558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS