KNP300JB-52-2R
MFR.Part #
KNP300JB-52-2R
JLCPCB Part #
C3427643
Description
-40℃~+200℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS