MF0207FRE52-53K6
MFR.Part #
MF0207FRE52-53K6
JLCPCB Part #
C3433853
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS