RT1206BRB073K65L
MFR.Part #
RT1206BRB073K65L
JLCPCB Part #
C7303169
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS