MF0207FRE52-499R
MFR.Part #
MF0207FRE52-499R
JLCPCB Part #
C3489900
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS