MF0207FRD52-38K3
MFR.Part #
MF0207FRD52-38K3
JLCPCB Part #
C1747421
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS