MF0207FRD52-3K83
MFR.Part #
MF0207FRD52-3K83
JLCPCB Part #
C1747332
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS