MF0204FRE52-8R87
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0204FRE52-8R87
JLCPCB Part #
C1748618
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS