AA1206FR-07732KL
MFR.Part #
AA1206FR-07732KL
JLCPCB Part #
C4229057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS