MF0204FRE52-6R65
MFR.Part #
MF0204FRE52-6R65
JLCPCB Part #
C3446737
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.65Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS