RT0603FRE072K37L
MFR.Part #
RT0603FRE072K37L
JLCPCB Part #
C706154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS