MF0204FRE52-66R5
MFR.Part #
MF0204FRE52-66R5
JLCPCB Part #
C1744850
Description
-55℃~+155℃ 400mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS