MF0204FRE52-6K19
MFR.Part #
MF0204FRE52-6K19
JLCPCB Part #
C3419782
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS