RC0603FR-07124KL
MFR.Part #
RC0603FR-07124KL
JLCPCB Part #
C137800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS