MF0204FRE52-43K2
MFR.Part #
MF0204FRE52-43K2
JLCPCB Part #
C1745063
Description
-55℃~+155℃ 400mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS