RT1206CRC076K98L
MFR.Part #
RT1206CRC076K98L
JLCPCB Part #
C1697217
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS