AC2512FK-0734RL
MFR.Part #
AC2512FK-0734RL
JLCPCB Part #
C4205815
Description
-55℃~+155℃ 1W 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS