FMP-50JB-52-9K1
MFR.Part #
FMP-50JB-52-9K1
JLCPCB Part #
C1373556
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS