KNP700JT-91-160R
MFR.Part #
KNP700JT-91-160R
JLCPCB Part #
C1401637
Description
-40℃~+200℃ 160Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS