RSF300JT-91-27R
MFR.Part #
RSF300JT-91-27R
JLCPCB Part #
C1397026
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS