KNP5WSJR-73-6R8
MFR.Part #
KNP5WSJR-73-6R8
JLCPCB Part #
C1775373
Description
-40℃~+200℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS