RT0805BRC078R2L
MFR.Part #
RT0805BRC078R2L
JLCPCB Part #
C20165798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS