FMP200FBF52-2K74
MFR.Part #
FMP200FBF52-2K74
JLCPCB Part #
C1381338
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS