KNP300JB-73-910R
MFR.Part #
KNP300JB-73-910R
JLCPCB Part #
C1397648
Description
-40℃~+200℃ 3W 910Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS