RC0603JR-13430KL
MFR.Part #
RC0603JR-13430KL
JLCPCB Part #
C6164823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS